ATAŞEHİR DENTAL CARE

Biz Kimiz?

ADC Ataşehir Diş Klinikleri, Ataşehir’in Hastaneler bölgesinde, 2019 yılında yeni yapılmış 3 katlı bir bina içerisinde 9 ayrı klinik odasından oluşmaktadır. 15-25 yıl arasında değişen mesleki deneyime sahip olan kurucu hekimlerin, tamamı ADC Ataşehir Diş Klinikleri’nde hizmet vermektedir. Hekimlerimiz arasında, Çene Cerrahisi, Endodonti, Pedodonti, Protetik Diş Tedavisi ve Ortodonti uzmanları yer almaktadır.

Haftanın 6 günü hizmet veren klinik, randevu sistemi ile çalışmaktadır. Kliniğimizde 2 ayrı kat içerisinde hasta bekleme alanları, sekreterya bankoları, 3 boyutlu görüntüleme alanı, toplantı odaları, sterilizasyon üniteleri bulunmakta olup, kliniklerin her yerine engelli erişimi mevcuttur.

Bizi takip edin:

Misyonumuz

ADC Diş Klinikleri, önümüzdeki 10 yıl içerisinde mevcut tüm teknolojik altyapısını en güncel şekilde tutarak sürekli teknolojik değişimi yakalamayı, hasta memnuniyet düzeyini en üst seviyede tutmayı  ve hastalar ve hekimler arasında güçlü bir bağ yaratmayı hedef edinmiştir.

Vizyonumuz

Klinik kurucuları, kliniği güncel diş hekimliği bilgileri çerçevesinde, tüm tedavi gereksinimlerine cevap verebilecek düzeyde, dizayn etmiş ve özenle detaylandırmıştır. Klinik içerisinde hasta tedavisinin en güvenli şekilde yapabilmek ve en konforlu şekilde hastalarını ağırlayabilmek birincil amaçtır.