Çene Cerrahisi

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi geniş bir konu zenginliğine sahiptir. Ağız, çene, yüz, temporomandibular eklem, maksiller sinus bölgesi ve komşuluklarını ilgilendiren her türlü hastalığın tanı ve tedavisini kapsamaktadır.

Devamını oku

Endodonti

Kanal tedavisi, her yıl dünya genelinde milyonlarca kez geçekleştirilen, en yaygın diş hekimliği uygulamalarından biridir. Bu basit tedavi doğal dişlerinizi kurtarabilir ve implant, köprü gibi tedavilere duyulacak ihtiyacı ortadan kaldırabilir.

Devamını oku

Estetik Diş Hekimliği

Diş hekimliğinin, ağız ve diş bölgesini sağlık ve estetik açıdan yeniden düzenlenmesini ele alan önemli bir branştır. Ana teması sağlıklı bir gülüş tasarımıdır.

Devamını oku

Pedodonti

Diş hekimliğinin 0-13 yaş grubu arasındaki bebek ve çocuk ağız ve diş sağlığıyla alakalı ve beş senelik diş hekimliği üzerine ayrıca özel bir uzmanlık eğitim programı almayı da gerektiren branşlarından biridir.

Devamını oku

Protez & Implant

Günümüzde; gelişen teknoloji ve yükselen hayat standardı, estetik beklenti anlayışının değişimine öncülük ederken daha az madde kaybı ile daha sağlıklı restorasyonların gelişimini sağlamıştır.

Devamını oku

Ortodonti

Kısaca ortodonti ya da diş teli olarak bilinen tedavi, dişlerin olduğu kadar çene kemiklerinin de düzensizliklerini ve bozukluklarını önlemeyi ve tedavi etmeyi amaçlayan bilim dalıdır.

Devamını oku